Uygulamalar


 

Yeni Mobilyaların Korunması : Teak ağacının güzelliğini koruyun!

Yeni teak mobilyaları ilk günkü gibi yeni tutabilmek mümkün mü?
Güneşten, kirden, küften ve fazla su ile temastan dolayı oluşan "grileşmeyi" durdurmak için kullandığımız koruma kimyasalları, hava şartlarına göre mobilyaları 6 ile 12 ay boyunca ilk günkü gibi korur. Böylelikle yeni mobilyalar, huzur içinde kullanılır; her zaman yeni kalır.


Eskimiş Mobilyaların Bakımı ve Temizliği : Fiyatı değil, görünümü yeni!

Bakımı yapılmamış teak mobilyanız ve eski teak mobilyalarınız zamanla grileşeceklerdir. Bu görünümdeki mobilyalarınızın ilk günkü güzelliğine göndüren bakım ve yenileme işlemi, yüzeylerin özel sistemler ile temizlenmesi ile başlar.

Bu işlem teak ağacının üzerinde birikmiş olan kir, yağ ve ağacın cansız dokusunu temizler ve temiz ağacı ortaya çıkarır. Elle yapılan ince zımpara işleminin ardından yüzeylerin temiz ve pürüzsüz olması sağlanır.

Mobilya temiz görünümüne kavuştuktan sonra, seçilmiş olan yüzey koruma kimyasalının uygulaması yapılır.

 

Ahşap Deck, Balkon, Cephe Yüzeyleri, Merdiven Yenileme : Dış mekân ahşaplarının bakımında en ideal yöntem

Balkon ve cephe yüzeyleri gibi dış mekân uygulamalarında, yüzeyler değişik yöntemler ile temizlendikten sonra, gereken kimyasal ile yüzey koruması yapılır.
Kullanılan ağaç cinsi, coğrafi bölge, iklim şartları ve kullanım yeri, temizliğin ve korumanın yöntemini belirler.
Tüm işlemler bittiğinde ağaç yüzeyler ilk günkü gibi temiz bir şekilde kullanıma hazırdır.


Profesyonel Yüzey Korumaları : Müşterinizin yüksek beklentisine cevap verin!

Restorantlar, oteller ve bazı ev sahipleri teak ve diğer ağaç yüzeylerinden normalin üzerinde bir yüzey performansını talep ederler. Bu talepleri karşılamak üzere, üç çeşit özel kimyasal, sprey teknolojisindeki en son teknik ile yüzeylere uygulanarak, en yüksek dayanıklıkta yüzey koruması sağlanabilir.

Her bir kat kimyasal uygulamada, el ile zımpara uygulanarak en temiz ve pürüzsüz yüzey elde edilir. Bu tür sert-reçineli yüzey korumaları güneş altında genellikle 12 ile 18 ay arası dayanır. Artık ıslak bezle temizlenebilen bu yüzeyler, belli aralıklarla yeniden koruma kimyasalı ile bakıma alınmalıdır.


Diğer Hizmet ve Uygulamalarımız : Teak ile ilgili her türlü ihtiyaç için tek adres!

Sadece teak mobilya ve deck değil, diğer tüm ahşap yüzeylerin tamir, bakım, onarım ve yenileme işleri artık tek adreste! Bütün ağaç türleri için farklı yöntemler ve özel kimsayallarla yürüttüğümüz uygulamalarımız mevcuttur.

Bunun yanı sıra, mobilyaların eskimiş minderlerinin bakım, onarım veya yenilenmesi işlerini de yürüten Dr-Teak, ithal ettiği teak ağacı ile her türlü zemin, cephe ve mobilya imalatı ile yeni projeleri de gerçekleştiriyor.


İletişim

T.T. Dan. Tic. ve Paz. San. Ltd. Şti.
Yedpa Bulvarı Coşkun İş Merkezi No:42 Kat:2 Daire:3 Ataşehir - İstanbul
Tel : 0 216 660 11 71-75 / Faks : 0 216 660 11 76 / info@dr-teak.com - www.dr-teak.com
Destek Hattı : 444 8325 / TEAK